Jaką radę ma
dla Ciebie Wujek Foster

Korepetycje indywidualne czy grupowe?

Korepetycje stanowią duże wsparcie w zdobywaniu wiedzy, zwłaszcza w przypadku języków i nauk ścisłych, jak matematyka. To nie tylko powtarzanie materiału, ale także jego zrozumienie i praktyka. Jeśli rozważasz, czy wybrać indywidualne,

GameLab czyli grupowe zajęcia projektowe z fizyki

Szkolna nauka fizyki się nie sprawdza? Nasze zajęcia projektowe z fizyki, czyli autorska metod nauczania absolwenta Oksfordu, czekają!

Jak wybrać temat Internal Assessment?

Pierwszy krok do napisania dobrego Internal Assessment. Co wziąć pod uwagę będąc na etapie wyboru tematu swojej pracy?

Jak wybrać odpowiedniego korepetytora?

Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w postaci korepetycji? Doradzimy Ci, co wziąć pod uwagę, aby świadomie wybrać korepetytora.

Co dają korepetycje? – 11 korzyści

Co udało Ci się osiągnąć, dzięki korepetycjom? – wyniki ankiety przeprowadzonej wśród naszych uczniów czyli jakie są korzyści z korepetycji!

Edukacja rówieśnicza czyli jak uczyć się od innych

Co daje nauka z innymi? Od Sokratesa do korepetycji grupowych – odkryj z nami bogactwo jakie oferuje edukacja rówieśnicza!

Oczekiwania rodziców wobec dzieci

O czym trzeba pamiętać przed maturą z matematyki?

Powtórzyłeś już wszystko i zastanawiasz się o czym jeszcze warto pamiętać przed maturą z matematyki? Nasi nauczyciele śpieszą z odpowiedzią!

Stres przedmaturalny – jak sobie z nim poradzić?

Stres przedmaturalny dobija się drzwiami i oknami, a Ty... potrzebujesz odetchnąć i nabrać dystansu. Nasz artykuł Ci w tym pomoże.

Co to matura międzynarodowa?

Dlaczego metoda nauki pomodoro jest efektywna?

Czy istnieje prostszy sposób na naukę niż metoda nauki pomodoro? Poznaj zasady funkcjonowania mózgu, które przemawiają za jej skutecznością!

Jak przy pomocy aplikacji samemu uczyć się matematyki?

Jak uczyć się matematyki samemu? Przedstawiamy aplikacje, które pomogą Ci w nauce matematyki i sprawią, że będzie satysfakcjonująca!