Korepetycje z fizyki dla uczniów liceum ​

Wyobraź sobie, jak podchodzisz do egzaminu z fizyki, z pewnością siebie. Bez trudu radzisz sobie z zadaniami, które kiedyś wydawały Ci się niepojęte. Twoje odpowiedzi są precyzyjne i trafne, a nauczyciel z uznaniem patrzy na Twoje rozwiązania. Czujesz satysfakcję, która napędza Cię do dalszego działania.

O nas

0 +
lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu

Profesjonalne korepetycje z fizyki

Niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, matura z fizyki jest sporym wyzwaniem dla uczniów. Nasza oferta skierowana jest do osób na różnym poziomie zaawansowania. Zajmujemy się zarówno podstawami, jak i zaawansowanymi tematami z zakresu fizyki. Razem z nami zadbasz o bieżącą naukę i wysoki wynik matury, co ułatwi Ci aplikację na wymarzone studia. Cykl korepetycji zaczynamy od sprawdzenia poziomu wiedzy ucznia, a także zrozumienia jego potrzeb. Na tej podstawie ustalany jest indywidualny tryb nauki, który bierze pod uwagę wymagania związane z danym egzaminem lub braki ucznia, jeżeli celem jest przede wszystkim poprawienie bieżących wyników w nauce. W ramach naszego wsparcia oferujemy możliwość skorzystania z korepetycji indywidualnych w formie stacjonarnej lub zdalnej. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Lublinie i Krakowie. Forma zdalna to wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla osób spoza tych miast, jednak te również z powodzeniem mogą z niej skorzystać. Zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i online, gwarantujemy wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Zastanawiasz się:

Jak działa lodówka?​

Dlaczego niebo jest niebieskie?​

Jak przekształcać wzory w fizyce?​

Czy fizyka rozszerzona w liceum jest trudna?​

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Oferujemy korepetycje z fizyki dostosowane do potrzeb uczniów liceum ​

Pełne wsparcie w bieżącej nauce
W ramach naszych korepetycji zapewniamy pomoc w bieżącym przyswajaniu wiedzy z fizyki, wyjaśnianiu trudnych zagadnień oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów szkolnych. W ostatniej klasie liceum skupiamy się na gruntownym powtórzeniu kolejnych działów fizyki, tak by przygotować naszych uczniów do pomyślnego zdania matury.
Fizyka podstawowa
Fizyka rozszerzona

90/120 minut tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Korepetycje z fizyki w Foster High to

Wysokie wyniki z fizyki

Gdy zbliża się termin testów, nasi uczniowie czują się kompetentni ze swoimi umiejętnościami. Wszyscy nasi uczniowie zdali maturę! *Wyniki naszych absolwentów są przedstawione na wykresie poniżej.

Dopasowanie do potrzeb ucznia

Jesteśmy przekonani, że kluczem do efektywnej i satysfakcjonującej nauki jest właściwe dostosowanie korepetycji do każdego ucznia. Dlatego starannie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych uczniów i tworzymy dla nich sprzyjające otoczenie, w którym mogą odkrywać swój prawdziwy potencjał.

Swobodna atmosfera

Na naszych korepetycjach łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą. Dzięki temu nasi uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, a my z radością je prowadzimy. Budujemy z naszymi uczniami autentyczne relacje i pomagamy im osiągnąć dobre wyniki na sprawdzianach z fizyki.

Szerokie perspektywy edukacyjne

Wspieramy uczniów w formułowaniu celów edukacyjnych i zawodowych. Podczas naszych korepetycji pomagamy w odkrywaniu talentów i obszarów do rozwoju. Dzięki naszej pomocy uczniowie z większą pewnością siebie kształtują swoje plany na przyszłość.

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Ile kosztują nasze korepetycje?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera