Korepetycje z fizyki dla uczniów liceum ​

Wyobraź sobie, jak podchodzisz do egzaminu z fizyki, z pewnością siebie. Bez trudu radzisz sobie z zadaniami, które kiedyś wydawały Ci się niepojęte. Twoje odpowiedzi są precyzyjne i trafne, a nauczyciel z uznaniem patrzy na Twoje rozwiązania. Czujesz satysfakcję, która napędza Cię do dalszego działania.

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Profesjonalne korepetycje z fizyki

Niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, matura z fizyki jest sporym wyzwaniem dla uczniów. Nasza oferta skierowana jest do osób na różnym poziomie zaawansowania. Zajmujemy się zarówno podstawami, jak i zaawansowanymi tematami z zakresu fizyki. Razem z nami zadbasz o bieżącą naukę i wysoki wynik matury, co ułatwi Ci aplikację na wymarzone studia. Cykl korepetycji zaczynamy od sprawdzenia poziomu wiedzy ucznia, a także zrozumienia jego potrzeb. Na tej podstawie ustalany jest indywidualny tryb nauki, który bierze pod uwagę wymagania związane z danym egzaminem lub braki ucznia, jeżeli celem jest przede wszystkim poprawienie bieżących wyników w nauce. W ramach naszego wsparcia oferujemy możliwość skorzystania z korepetycji indywidualnych w formie stacjonarnej lub zdalnej. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Lublinie i Krakowie. Forma zdalna to wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla osób spoza tych miast, jednak te również z powodzeniem mogą z niej skorzystać. Zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i online, gwarantujemy wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Zastanawiasz się:

Jak działa lodówka?​

Dlaczego niebo jest niebieskie?​

Jak przekształcać wzory w fizyce?​

Czy fizyka rozszerzona w liceum jest trudna?​

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Oferujemy korepetycje z fizyki dostosowane do potrzeb uczniów liceum ​

Pełne wsparcie w bieżącej nauce
W ramach naszych korepetycji zapewniamy pomoc w bieżącym przyswajaniu wiedzy z fizyki, wyjaśnianiu trudnych zagadnień oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów szkolnych. W ostatniej klasie liceum skupiamy się na gruntownym powtórzeniu kolejnych działów fizyki, tak by przygotować naszych uczniów do pomyślnego zdania matury.
Fizyka podstawowa
Fizyka rozszerzona

90/120 minut tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Nauczyciel trzymający tablet który dostaną uczniowie szkoły korepetycji Foster High

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Korepetycje z fizyki w Foster High to

Wysokie wyniki z fizyki

Gdy zbliża się termin testów, nasi uczniowie czują się kompetentni ze swoimi umiejętnościami. Wszyscy nasi uczniowie zdali maturę! *Wyniki naszych absolwentów są przedstawione na wykresie poniżej.

Dopasowanie do potrzeb ucznia

Jesteśmy przekonani, że kluczem do efektywnej i satysfakcjonującej nauki jest właściwe dostosowanie korepetycji do każdego ucznia. Dlatego starannie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych uczniów i tworzymy dla nich sprzyjające otoczenie, w którym mogą odkrywać swój prawdziwy potencjał.

Swobodna atmosfera

Na naszych korepetycjach łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą. Dzięki temu nasi uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, a my z radością je prowadzimy. Budujemy z naszymi uczniami autentyczne relacje i pomagamy im osiągnąć dobre wyniki na sprawdzianach z fizyki.

Szerokie perspektywy edukacyjne

Wspieramy uczniów w formułowaniu celów edukacyjnych i zawodowych. Podczas naszych korepetycji pomagamy w odkrywaniu talentów i obszarów do rozwoju. Dzięki naszej pomocy uczniowie z większą pewnością siebie kształtują swoje plany na przyszłość.

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Ile kosztują nasze korepetycje?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera