Korepetycje Matura Międzynarodowa IB Chemia

Nasze profesjonalne korepetycje z chemii to nieocenione wsparcie dla uczniów programu IB.

Nasza szkoła została założona przez absolwenta programu IB!

"Jako absolwent programu IB wiem doskonale, że zaliczenie 6 przedmiotów, w tym co najmniej 3 na HL, napisanie labów, EE, internali, zaliczenie (w moim przypadku) 16 egzaminów pisemnych i kilku ustnych, to dość duże wyzwanie dla licealisty. Wiem też jak mało nauczycieli zna program IB. Dlatego założyłem Foster High - aby pomóc uczniom w tym trudnym zadaniu i wskazać wielokrotnie sprawdzone, bezpieczne drogi do osiągnięcia jak najwyższego overall'a na dyplomie IB"

Michał Szumski

założyciel Foster High

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Jesteśmy specjalistami od chemii IB

W naszej ofercie przygotowaliśmy dedykowane korepetycje z chemii dla osób, które pragną przystąpić do matury międzynarodowej IB oraz zaliczyć ją z sukcesem. To podstawa dla wszystkich uczniów szkoły średniej, którzy planują zdawać na międzynarodowe uczelnie i wybierają kierunki powiązane tematycznie z chemią. Nasz zespół Foster High posiada niezbędne doświadczenie, dzięki któremu przygotujemy maturzystę na poradzenie sobie z tym wyzwaniem. Dzięki temu zwiększymy szanse przyszłych studentów na dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

 

Zastanawiasz się:

Skąd wziąć materiały do nauki chemii IB?

Jak się uczyć chemii IB?

Czym różni się Chemistry SL od Chemistry HL?

Gdzie znaleźć informacje o systemie IB?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Prowadzimy korepetycje z chemii dostosowane do potrzeb uczniów IB

Pełne wsparcie w bieżącej nauce chemii IB
Podczas korepetycji uczniowie systematycznie wypełniają braki w rozumieniu przerabianych w szkole tematów. Dzięki temu uczą się z większym entuzjazmem i osiągają wyższe oceny.

Oferujemy korepetycje na każdym z poziomów Chemistry IB:

Chemistry SL (Standard Level)
Chemistry HL (Higher Level)

90/120 minut tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Korepetycje IB z chemii w Foster High to

Specjaliści programu IB

W naszej kadrze są absolwenci IB, w tym sam założyciel Foster High, jak i korepetytorzy od wielu lat specjalizujący się w programie IB. Oferujemy kompleksowe wsparcie od standardowych korepetycji przedmiotowych po pomoc w pisaniu IA, EE, eseju z TOku oraz wsparcie w aplikacji na studia zagraniczne.

Przyjazna atmosfera

Na naszych lekcjach stawiamy na profesjonalizm, nie rezygnując przy tym z przyjaznej atmosfery. Uczniowie naprawdę cieszą się z uczestnictwa w naszych zajęciach, a my z zapałem je prowadzimy. Podejście to owocuje nie tylko osiąganiem wysokich wyników w nauce, ale także satysfakcją z rozwoju w sprzyjającym środowisku.

Dopasowanie do potrzeb ucznia

W Foster High dostosowujemy proces nauki do indywidualnych potrzeb ucznia, stawiąc nacisk na rozwój samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów. Dzięki temu nasi uczniowie odkrywają swoje prawdziwe możliwości, zyskują większą pewność siebie i umieją wykorzystać swoją wiedzę.

Wymarzone studia zagraniczne

Wielu uczniów programu IB myśli o pójściu na studia zagraniczne. Poprzez nasze zajęcia wspieramy młodych ludzi w realizacji ambitnych celów edukacyjnych. Wspólnie pracujemy nad wysokimi wynikami w nauce i wspieramy uczniów w rozwoju, dając im konstruktywny feedback.

Do nauki chemii IB zapewniamy

Tablet gratis

do zajęć online

Materiały edukacyjne

zarówno własne zbiory zadań czyli Foster Booki, jak i materiały innego autorstwa

Kalkulatory graficzne GDC

do pracy w trakcie zajęć stacjonarnych

Co mówicie o naszych korepetycjach IB z chemii?

Bardzo polecam korepetycje Foster High. Przez rok chemii uczyła mnie Pani Blanka, na poziomie rozszerzonym IB. Korepetycje pomogły mi zdobyć pewność siebie poprzez rozwiązywanie zadań w formacie egzaminacyjnym. Poza znacząca poprawą w postaci ocen szkolnych, które z jedynek zmieniły się na czwórki i piątki, uzyskałam również bardzo dobry wynik z matury 😊 Jeszcze raz bardzo polecam.

Nadia S., uczennica

Bardzo polecam korepetycje z chemii w szkole Foster High. Nauczyciele mają tu ogromną wiedzę, a atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Zawsze są punktualni, przygotowują pomocne i przydatne materiały.

Marta, uczennica

Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy w nauce chemii czy matematyki, cudowna atmosfera, profesjonalni nauczyciele, szybko można zrozumieć materiał!

Julia Kobylińska, uczennica

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Również zajęcia z programu IB realizować możemy w języku polskim.

Po angielsku

Wielu uczniów programu IB decyduje się na zajęcia premium prowadzone po angielsku.

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Ile kosztują nasze korepetycje?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera