Korepetycje z chemii​​ online i stacjonarnie

Odkryj swoje możliwości dzięki profesjonalnym korepetycjom z chemii. Prowadzimy korepetycje z chemii na każdym poziomie edukacji – od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe!​

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Profesjonalne wsparcie w nauce chemii

Nasi korepetytorzy wprowadzą Cię w magiczny świat chemii i to bez konieczności wkuwania na pamięć wzorów i regułek. Wykonywane ćwiczenia pozwolą poznać i zrozumieć otaczające nas zjawiska, a przez to łatwiej rozwiązywać zadania z chemii. Jeśli chcesz zostać chemicznym Sherlockiem Holmesem, czekamy na Ciebie w naszych oddziałach w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Realizujemy korepetycje z poziomu podstawowego i zaawansowanego. W ich trakcie uczymy, jak rozwiązywać zadania otwarte i zamknięte, które pojawiają się na egzaminach, powtarzamy materiał z podstawy programowej, ćwiczymy na przykładowych i pokazowych arkuszach.

Zastanawiasz się:

Jak uczyć się chemii?

Czym się różni chemia organiczna od nieorganicznej?

Jak chemia pomaga w ochronie środowiska?

Jak przygotować się do matury z chemii?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Dzięki korepetycjom z chemii w Foster High zyskujesz

Pewność uzyskania dobrych ocen

Nasi uczniowie podchodząc do egzaminów z chemii czują się pewnie ze swoimi umiejętnościami. Pod kierunkiem nauczyciela rozwijają swoją wiedzę aż do momentu, gdy poczują się dobrze przygotowani. Takie podejście umożliwia im osiągnięcie satysfakcjonujących wyników bez zbędnego stresu.

Wspierające środowisko i satysfakcję z nauki

Nasze korepetycje łączą profesjonalizm z luźną atmosferą. Sprawia to, że nasi uczniowie naprawdę lubią uczęszczać na nasze zajęcia, a my czerpiemy radość z ich prowadzenia. Przekłada się to nie tylko na dobre oceny, ale również na rozwijanie satysfakcjonującej relacji z nauczycielem i radość ze wspólnej nauki chemii.

Odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby

W skutecznym nauczaniu priorytetem jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb. Dlatego też dopasowujemy tempo i metody prowadzenia korepetycji osobno do każdego ucznia. Na bieżąco dzielimy się naszym feedbackiem i wskazówkami, które mogą usprawnić naukę chemii. Dzięki temu nasi uczniowie zdobywają nowe umiejętności szybko i skutecznie.

Nowe perspektywy rozwoju

Kształtujemy u uczniów solidne podstawy naukowego postrzegania świata i pobudzamy w nich pasję do zgłębiania świata chemii. Dzięki temu nasi uczniowie mają dostęp do szerokich perspektyw rozwoju edukacyjnego i zawodowego, o których wcześniej nawet nie marzyli.

Kogo uczymy chemii?

Każdego!

Osoby na każdym poziomie nauczania

Jesteśmy tu, aby wspierać zarówno najmłodszych uczniów, którzy dopiero zaczynają naukę chemii, przez licealistów, aż po studentów.

Tych na chwilę i tych na stałe

Pomagamy tym, którzy szukają kilku lekcji na doszlifowanie umiejętności, jak i tym, którzy potrzebują długoterminowego wsparcia w nauce.

Osoby o różnych aspiracjach

Wspieramy tych, którzy chcieliby zdać egzaminy z chemii, jak i tych, których cele naukowe wykraczają poza podstawowe zagadnienia.

Nauczyciel trzymający tablet który dostaną uczniowie szkoły korepetycji Foster High

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Korepetycje z chemii na każdym etapie edukacji!

Chłopak i dziewczyna na maturze miedzynarodowej

Odpowiadamy na Wasze problemy

Staramy się pokazać naszym uczniom, że chemia jest nierozerwalnie związana z naszym codziennym życiem, a wiedza na jej temat może pomóc w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji. Poznanie właściwości substancji chemicznych pomaga nam w dokonywaniu korzystnych dla nas wyborów żywieniowych oraz bezpiecznym i efektywnym korzystaniu z leków czy kosmetyków. Co więcej, zgłębianie chemii uczy niezwykle cennych umiejętności: krytycznego myślenia, innowacyjnego i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów, czy skutecznej pracy w zespole. Dbamy o stworzenie otwartej atmosfery podczas naszych zajęć. Dzięki niej uczniowie chętnie zadają pytania i odkrywają, w jak wielu sytuacjach mogą wykorzystywać poznane właściwości materii i zdobyte umiejętności.
Staramy się przekonać naszych uczniów, że nauka o mniej lubianej gałęzi chemii również może dawać satysfakcję. Często nawet większą, bo najpierw musimy ją wspólnie odczarować. W chemii organicznej i nieorganicznej istotne jest zrozumienie podstawowych pojęć, zasad i związków chemicznych oraz ich właściwości i reaktywności. Wspieramy uczniów w przedstawianiu swojego toku rozumowania podczas rozwiązywania zadań. W otwartej atmosferze uczniowie zaczynają dzielić się swoimi wątpliwościami i trudnościami, co umożliwia nam dostrzeżenie luk w ich rozumowaniu i ich uzupełnienie. Najskuteczniejszym sposobem na naukę tych praktycznych zagadnień jest regularne rozwiązywanie zadań, które buduje pewność siebie. Często okazuje się, że zrozumienie trudniejszych pojęć z chemii organicznej i nieorganicznej może prowadzić do lepszego opanowania reszty łatwiejszych dziedzin tej nauki.
To prawda, chemia jako interdyscyplinarna nauka ścisła jest blisko związana z matematyką i fizyką. Wiele zagadnień w chemii wymaga zastosowania matematyki. Fizyka z kolei pomaga nam w zrozumieniu opisywanych w chemii zjawisk i zachodzących procesów. Jako pasjonaci nauk ścisłych chcemy budować w Was otwartość na inne dziedziny i odkrywać jak ich rozumienie, może się wzajemnie uzupełniać. Zarażamy pozytywnym podejściem do interdyscyplinarności, bo widzimy, że dostrzeganie zależności pomiędzy chemią, matematyką i fizyką, znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy i osiąganie lepszych wyników w nauce. Często krótkie powtórzenie tych zazębiających się zagadnień pozwala na głębsze zrozumienie interesującego nas chemicznego zagadnienia.

Co mówicie o naszych korepetycjach z chemii?

“Bardzo dobry kontakt korepetytorki z uczniem, po 2 zajęciach poprawione oceny z chemii. W sposób jasny i zrozumiały zostały wytłumaczone zagadnienia, które stanowiły problem. Polecam jako zadowolony rodzic i szczęśliwy, że dziecko też jest szczęśliwe bo dostało dwie oceny 5.”

Dariusz Barski, rodzic

“Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy w nauce chemii czy matematyki, cudowna atmosfera, profesjonalni nauczyciele, szybko można zrozumieć materiał!”

Julia Kobylińska, uczennica

“Bardzo polecam korepetycje z chemii w szkole Foster High. Nauczyciele mają tu ogromną wiedzę, a atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Zawsze są punktualni, przygotowują pomocne i przydatne materiały.”

Marta, uczennica

Nauczyciel i dziewczyna uczą się do Matury IB

Ile kosztują nasze zajęcia?

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera