Korepetycje z Fizyki IB ​

Dzięki znajomości programu IB, doświadczeniu i pasji do nauczania, możemy pogłębić Twoje rozumienie zagadnień z fizyki podczas profesjonalnych korepetycji.

Nasza szkoła została założona przez absolwenta programu IB!

"Jako absolwent programu IB wiem doskonale, że zaliczenie 6 przedmiotów, w tym co najmniej 3 na HL, napisanie labów, EE, internali, zaliczenie (w moim przypadku) 16 egzaminów pisemnych i kilku ustnych, to dość duże wyzwanie dla licealisty. Wiem też jak mało nauczycieli zna program IB. Dlatego założyłem Foster High - aby pomóc uczniom w tym trudnym zadaniu i wskazać wielokrotnie sprawdzone, bezpieczne drogi do osiągnięcia jak najwyższego overall'a na dyplomie IB"

Michał Szumski

założyciel Foster High

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Jesteśmy specjalistami od fizyki IB

Zajęcia pozwalają uzupełnić wiedzę, usystematyzować ją, przygotować się do międzynarodowej matury, zyskać pewność siebie. Gruntowna wiedza, jaką pozwalają zdobyć korepetycje IB z fizyki umożliwiają też aplikowanie na najlepsze światowe uczelnie. Dzięki nim zagadnienia takie jak astrofizyka, rozwiązywanie praktycznych zadań czy posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi nie będą stanowić problemu. Korepetycje IB w naszej szkole realizowane są zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami programu Matury Międzynarodowej IB. Uczą nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także zasad strategii egzaminacyjnych, przez co osiąganie wysokich wyników jest łatwiejsze.

Zastanawiasz się:

Skąd wziąć materiały do nauki fizyki IB?

Jak się uczyć fizyki IB?

Czym różni się Physics SL od Physics HL?

Gdzie znaleźć informacje o systemie IB?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Korepetycje IB z fizyki w Foster High to... ​

Pełne wsparcie w bieżącej nauce fizyki IB
Na naszych korepetycjach uczniowie na bieżąco uzupełniają luki w swojej wiedzy i rozumieniu omawianych zagadnień. Pewniejsi swoich umiejętności uczą się z większą radością i dostają lepsze oceny.

Oferujemy korepetycje na każdym z poziomów Physics IB:

Physics SL (Standard Level)
Physics HL (Higher Level)

90/120 minut tygodniowo​

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Korepetycje IB z fizyki w Foster High to

Szkoła założona przez absolwenta IB

Założyciel Foster High ukończył maturę międzynarodową – dlatego doskonale znamy program i potrzeby uczniów IB. Stale poszerzamy naszą ofertę – od klasycznych korepetycji, przez wspólne pisanie IA, EE czy eseju z TOKu, po pomoc w aplikacji na studia zagraniczne.

Luźna atmosfera

Nasze lekcje to wysoka jakość nauczania w swobodnej atmosferze. Uczniowie prawdziwie cieszą się, uczestnicząc w naszych zajęciach, a my sami z przyjemnością je prowadzimy. Wynikiem tego jest nie tylko sukces na dyplomie, ale również stworzenie wartościowej relacji z nauczycielem.

Indywidualne podejście

W Foster High dostosowujemy proces edukacji do unikalnych wymagań każdego ucznia, skupiając się na rozwijaniu samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów. W rezultacie nasi uczniowie odkrywają swoje zdolności, nabierają większej pewności siebie i potrafią z powodzeniem wykorzystać zdobytą wiedzę.

Osiąganie ambitnych celów edukacyjnych

Poprzez nasze zajęcia wspieramy młodych ludzi w realizacji ambitnych celów edukacyjnych. Dzięki odpowiednio prowadzonym korepetycjom uczniowie odkrywają własny potencjał intelektualny i nabierają motywacji do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Do nauki fizyki IB zapewniamy

Tablet gratis

Do zajęć oraz nauki online

Materiały edukacyjne

Zarówno własne zbiory zadań czyli Foster Booki, jak i materiały innego autorstwa

Kalkulatory graficzne GDC

Do pracy w trakcie zajęć stacjonarnych

Co mówicie o naszych korepetycjach IB z fizyki?

Szkoła godna polecenia! Współpracowałam z Bartkiem E. przez okres 2 lat podczas realizacji programu IB (matura międzynarodowa) w zakresie fizyki oraz matematyki. Było mi ciężko znaleźć odpowiedniego korepetytora, gdyż materiał jest obszerny i nauczany po angielsku. Jednakże znalazłam Bartka, który na każdych zajęciach wykazywał się ogromną wiedzą i jego sposób nauczania, tłumaczenie od samych podstaw, bardzo się u mnie sprawdzał. Pomógł mi również z napisaniem świetnych Internal Assessments, z których otrzymałam 6 oraz 7. Gdyby nie Bartek, to jestem pewna, że nie zdałabym matury z fizyki, a tymczasem egzamin poszedł mi super. Dziękuję!

Matylda Jurkowska, uczennica

Na korepetycje zgłosiłem się w 4 klasie przed maturami. Pan Jacek był super korepetytorem – komunikatywny, rozmawialismy cały czas, nadrobiłem rok fizyki w tydzień czasu. Pan Jacek był bardzo profesjonalny, nie spóźniał się i bardzo przykładał się do zajęć. Nie czułem od niego zmęczenia, tylko ciągłą mobilizację i dzięki temu lepiej mi się pracowało. Dzięki jego pomocy udało mi się wypracować 7 z egzaminu z fizyki. Zawsze będę wybierać Foster!

Petsch Jan, uczeń

Working with Łukasz was great, we were able to go through all the problems and questions I had in physics, from rotational dynamics to nuclear physics.

Ecehan Gozen, uczennica

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Również zajęcia z programu IB realizować możemy w języku polskim.

Po angielsku

Wielu uczniów programu IB decyduje się na zajęcia premium prowadzone po angielsku.

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Ile kosztują nasze korepetycje?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera