Korepetycje z matematyki

Prowadzimy korepetycje z matematyki na każdym poziomie edukacji – od podstawówki aż po studia ​​

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Korepetycje z matematyki w Foster High to

Pewne zaliczenie przedmiotu

Podchodząc do egzaminów i testów z matematyki, nasi uczniowie czują, że są dobrze przygotowani. Pod okiem nauczyciela uzupełniają swoją wiedzę, do momentu aż poczują się pewnie z wymaganym materiałem. Dzięki temu uzyskują satysfakcjonujące wyniki ze spokojem i bez stresu.

Wspierająca atmosfera i radość z nauki

Nasze korepetycje to profesjonalizm w swobodnej atmosferze. Uczniowie autentycznie lubią przychodzić na nasze zajęcia, a my lubimy je prowadzić. Efektem są nie tylko dobre oceny z matematyki, ale także doświadczenie budującej relacji z nauczycielem i satysfakcja ze wspólnej nauki.

Indywidualne podejście i pewność siebie

W procesie nauki skupiamy się na indywidualnych potrzebach, dopasowując tempo i sposób prowadzenia korepetycji do ucznia. Doceniamy naszych uczniów za wkładany wysiłek i osiągane efekty. Dzięki temu sprawnie zdobywają oni nowe matematyczne umiejętności i nabierają pewności siebie.

Szerokie perspektywy edukacyjne

Budujemy w uczniach solidne podstawy naukowego widzenia świata i rozbudzamy pasję do matematyki. W efekcie tych działań przed naszymi uczniami otwierają się możliwości rozwoju edukacyjnego i zawodowego, których wcześniej nie brali pod uwagę.

Matematyka to nasza specjalność

Prowadzimy profesjonalne korepetycje z matematyki. Oferta skierowana jest zarówno do rodziców, którym zależy na poprawie wyników nauki oraz lepszym przygotowaniu merytorycznym ich dzieci, jak i do osób dorosłych, które przygotowują się do zdania matury lub egzaminów na studia. Zespół specjalistów Foster High posiada niezbędne doświadczenie w nauczaniu i wiedzę, żeby przygotować kursantów nawet do największych wyzwań związanych z egzaminami matematycznymi – również międzynarodowymi.

Zastanawiasz się:

Jak polubić matematykę?

Jak rozwiązać problemy z matematyką u dziecka?

Do czego potrzebna jest matematyka?

Czym się różni matematyka rozszerzona od podstawowej?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Kogo uczymy?

Każdego!

Osoby na każdym poziomie nauczania

Pomagamy zarówno najmłodszym uczniom, którzy zaczynają swoją przygodę z nauką, jak i starszym, szukającym pomocy na poziomie szkoły wyższej.

Tych na chwilę i tych na stałe

Tych, którzy potrzebują doraźnej pomocy i tych, którzy potrzebują regularnego wsparcia w nauce.

Osoby o różnych aspiracjach

Pomagamy zarówno tym, którym zależy na otrzymaniu dobrych ocen, jak i tym, których marzenia wykraczają poza program nauczania.

Nauczyciel trzymający tablet który dostaną uczniowie szkoły korepetycji Foster High

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Dowiedz się więcej na temat korepetycji dla interesującego Cię etapu edukacji!

Dziewczyna trzymająca tablet

Odpowiadamy na Wasze problemy

Naukę nowych zagadnień zaczynamy od jasnego wyłożenia podstaw danego tematu. Już na tym etapie często okazuje się, że dobrze wytłumaczone zagadnienie nie jest takie trudne do zrozumienia. Na dalszym etapie wspieramy uczniów w odkrywaniu własnych rozwiązań i argumentowaniu obranego toku rozumowania. W otwartej atmosferze uczniowie zaczynają dzielić się swoimi wątpliwościami i trudnościami, co umożliwia nam uzupełnianie luk w ich rozumowaniu. Tym samym matematyka przestaje być trudna, a często nawet staje się logiczna i intrygująca.
Nasze zajęcia prowadzimy w sposób maksymalnie angażujący ucznia w proces zdobywania wiedzy. Jako nauczyciele wspieramy i ukierunkowujemy w tej podróży. Poprzez aktywne rozwiązywanie problemów i zastosowanie matematyki w codziennych sytuacjach, uczniowie zyskują możliwość poznania jej w praktyce. Poprzez odkrywanie różnych ścieżek rozumowania i dostrzeganie matematycznych zależności w otaczającym nas świecie pobudzamy wyobraźnię i kreatywność. Nim się zorientujesz, nauka matematyki przestanie być nudnym odtwarzaniem zapamiętanych reguł.
Staramy się pokazywać praktyczne zastosowania omawianych koncepcji. Wspieramy samodzielność, która sprawia, że uczniowie czują satysfakcję z rozwiązywania problemów. Matematyka to nie tylko zamknięte w podręcznikach zadania, ale i świetna lekcja analitycznego myślenia, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, budowanie umiejętności rozwiązywania problemów oraz trening abstrakcyjnego myślenia. Dzięki otwartej atmosferze uczniowie zaczynają dostrzegać, w jak wielu sferach życia wykorzystują zdobywane na zajęciach umiejętności i sposoby postrzegania świata.
Nie rozwiązujemy zadań za uczniów. Zadajemy im za to pytania, które budują odpowiedni tok rozumowania. Naprowadzamy uczniów na skorzystanie z już posiadanej wiedzy i uzupełniamy ją o brakujące elementy. Wspieramy poszukiwania różnych ścieżek rozwiązania danego problemu, tak by uczniowie nabrali odwagi do próbowania i wiary w swoje pomysły. Pozwalamy im przy tym błądzić, aby nie unikali za wszelką cenę popełniania błędów, które często są wręcz potrzebne, by się czegoś nauczyć.

Co mówicie o naszych korepetycjach z matematyki?

“Zapisałam się do Foster High na korepetycje z matematyki, ponieważ w tym roku zdawałam maturę rozszerzoną. Moim nauczycielem był pan Karol i nie mogłam trafić lepiej. Pan Karol był miły, cierpliwy, bardzo kompetentny i nie wiem jakby mi poszła matura, gdyby nie jego pomoc 🙂
Naprawdę bardzo polecam wszystkim, którzy szukają świetnych korepetycji!”

Ewa Ponińska, uczennica

“W Foster High podoba mi się to, że nauczyciel jest nastawiony na twój sukces – uczy cię tak, żebyś zrozumiał dany materiał i go zapamiętał. Pani Ola wytłumaczyła mi właściwie cały materiał z dwóch lat liceum, nadrobiła ze mną wszystkie matematyczne zaległości i zachęciła mnie do patrzenia na matematykę z innej perspektywy. Bardzo polecam!”

Zosia Bonarowska, uczennica

“Bardzo polecam każdemu korepetycje w Foster High. Zarówno tym, którzy są kompletnie zieloni w jakiejś dziedzinie, ale także tym, którzy potrzebują coś tylko doszlifować. Na zajęcia uczęszczałem do Mikołaja(matematyka) i Łukasza(fizyka). Z matematyki rozpocząłem zajęcia dopiero w grudniu, bo z początku nie uważałem, że będę potrzebował korepetycji z tego przedmiotu. Czułem się z niej dość dobrze. Jednak lekcje z Mikołajem okazały się strzałem w dziesiątkę. Wyłapaliśmy wspólnie trochę braków w mojej wiedzy i sumiennie je uzupełnialiśmy. Spodziewam się wyniku oscylującego w okolicach 100% i wiem, że gdyby nie lekcje z Mikołajem to ciężko byłoby mi ten wynik uzyskać.”

Jakub Półtorak, uczeń
Nauczyciel i dziewczyna uczą się do Matury IB

Ile kosztują nasze zajęcia?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera