Gdzie uczymy?

Dysponujemy trzema przyjaznymi biurami w centrach miast. Na zajęcia stacjonarne zapraszamy Was do Warszawy, Krakowa i Lublina.

Wybierając zajęcia online możesz uczyć się z nami skąd tylko chcesz!

Jak wyglądają lekcje w Foster High?

Przyjacielska atmosfera, dostępność narzędzi do nauki, komfortowe biura wyposażone we wszelkie udogodnienia. Poczuj klimat lekcji w Foster High!

Wiemy, że nauka w komfortowych warunkach przyczynia się do sukcesu

Dlatego w Foster High uczniowie mogą:

Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy

Uczniowie i rodzice o Foster High

“W okresie dwóch lat, dwie córki korzystały z zajęć w Foster High. Korepetytorzy świetnie przygotowani i wyposażeni w narzędzia do pracy online, co jest ogromnym plusem tej szkoły. Bardzo dobry kontakt bezpośredni z nauczycielami, dzięki temu można było ustalić dogodne terminy lekcji oraz opracowywane tematy. Polecam!”
Agnieszka M, rodzic
“Zajęcia z Panem Łukaszem po prostu otwierają umysł. I nagle wszystko staje się proste. Jeszcze raz dziękuję za świetny wynik na maturze! Nawet nie spodziewałam na się, że może być tak dobrze. Serdecznie polecam!”
Julia
“Jak ci się dziecko zatnie i już? Oddaje puste kartki? Nie będzie i koniec? Jedynki – rządek cały… No to szukasz i jest p. Weronika w Foster High. I dziecko zdaje maturę lepiej z matematyki jak z polskiego… i nie boi się już majcy! To nie to, że p. Weronika nauczyła, ale i wychowała, przełamała lęki, obawy, blokady. Ja polecam z czystym sumieniem!”
Tadeusz Z, rodzic

Jak do nas trafić?

Lokalizacje naszych biur i jak do nich dojechać