Korepetycje z fizyki ​​

Efektywne wsparcie w nauce fizyki dzięki profesjonalnym korepetycjom. Prowadzimy korepetycje z fizyki dla każdego – od uczniów szkół podstawowych, przez licealistów, po studentów.​

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Jesteśmy specjalistami od fizyki

Posiadamy doświadczenie w nauczaniu dzieci i osób dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Przygotujemy ucznia do uzyskania wysokiego wyniku ze sprawdzianu, a także pokażemy mu, czym właściwie jest fizyka. Dzięki temu lepiej ją zrozumie i być może w przyszłości zwiążę się z nią na dłużej. Oferta skierowana jest także do rodziców nastolatków, którzy przygotowują się do matury z fizyki zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej. Ponadto pomożemy studentom, którzy przygotowują się do ważnych egzaminów na swoich kierunkach. Razem z nami pójdzie Ci znacznie łatwiej i zaoszczędzisz cenny czas i nerwy.

Zastanawiasz się:

Jak zrozumieć drgania i fale?

Jak rozwiązywać zadania z ciepłem właściwym?

Jak przekształcać wzory w fizyce?

Jak przy pomocy fizyki zrozumieć jak działa lodówka?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Korzyści z korepetycji w Foster High

Sukces w nauce i na egzaminach

Nasi uczniowie mają poczucie dobrego przygotowania do egzaminów i testów z fizyki. Pod czujnym okiem nauczyciela wzbogacają swoją wiedzę, aż do momentu, gdy czują się komfortowo z wymaganym materiałem. W rezultacie osiągają satysfakcjonujące wyniki bez niepotrzebnego stresu.

Wspierająca relacja z nauczycielem

Nasze korepetycje prowadzimy profesjonalnie, ale na luzie. Sprawia to, że nasi uczniowie czerpią radość z uczestniczenia w naszych zajęciach, a my z zadowoleniem je prowadzimy. Dzięki temu uczniowie nie tylko uzyskują dobre oceny z fizyki, ale także budują wartościową relację z nauczycielem i odczuwają satysfakcję z nauki w grupie.

Indywidualne podejście do każdego ucznia

Podczas nauki fizyki skupiamy się na indywidualnych potrzebach, dostosowując tempo i metody pracy do ucznia. Doceniamy wysiłek i dzielimy się cennym feedbackiem, co przyczynia się do sprawnego rozwijania nowych umiejętności przez naszych uczniów.

Szerokie horyzonty edukacyjne

Wzmacniamy u uczniów solidne podstawy naukowego myślenia i inspirujemy ich do odkrywania w sobie pasji do fizyki. Efektem tego jest otwarcie przed naszymi uczniami nowych perspektyw rozwoju edukacyjnego i zawodowego, o których wcześniej nie mieli pojęcia.

Kogo uczymy fizyki?

Każdego!

Osoby na każdym poziomie nauczania

Oferujemy wsparcie zarówno dla uczniów szkół podstawowych, liceów, jak i dla osób poszukujących pomocy z fizyką na poziomie akademickim.

Tych na chwilę i tych na stałe

Uczymy zarówno tych, którzy potrzebują krótkoterminowej pomocy z fizyką i tych, którzy szukają wsparcia w nauce na lata.

Osoby o różnych aspiracjach

Pomagamy zarówno tym, którzy pragną jedynie zaliczyć testy z fizyki, jak i osobom, które pragną osiągnąć cele wykraczające poza program nauczania.

Nauczyciel trzymający tablet który dostaną uczniowie szkoły korepetycji Foster High

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Uczymy fizyki na każdym etapie edukacji!

Dziewczyna trzymająca tablet

Odpowiadamy na Wasze problemy

Samo uczenie się definicji z książki uczy zapamiętywania, a nie myślenia. Podstawianie danych do wzorów, do czego często ogranicza się nauka fizyki, jest rzeczywiście niezbyt interesujące, a przy bardziej podchwytliwych zadaniach mało skuteczne. Podczas zajęć skupiamy się na różnorodnych problemach, które wymagają od uczniów myślenia, nie tylko odtwarzania standardowych podstawień do wzorów. Chcąc nauczyć naszych uczniów samodzielnego myślenia, stosujemy otwarte, również autorskie, życiowe zadania, które wymagają od nich rzeczywistego zrozumienia zasad rządzących fizyką. Pokazujemy, że nauka ta może być niezwykle interesująca i że analizować możemy dowolne zjawiska, od kaskaderskich scen filmowych po ruchy fal morskich obserwowane podczas wakacji.
Nierzadko osoby, które lubią matematykę i robią w niej postępy, przyciąga również fizyka. Rozpoczynając naukę fizyki, często jednak okazuje się, że wyćwiczone wcześniej logiczne myślenie zaczyna zawodzić, a uczniowie czują się zniechęceni. Niestety fizyka często przedstawiana jest w oderwaniu od rzeczywistości, co znacznie utrudnia jej rozumienie i zachwyt nad jej obecnością w naszym codziennym życiu. Na naszych zajęciach jesteśmy w stanie wraz z uczniami prześledzić ich tok rozumowania i naprostować pewne nieprawidłowe intuicje. Przedstawiając fizykę jako spójny system zależności, w którym jedno zagadnienie wynika z drugiego, sprawiamy, że fizyka zaczyna być logiczna, a jej nauka satysfakcjonująca. W oswajaniu fizyki pomaga nam również odkrywanie przed uczniami osób stojących za poznawanymi pojęciami, co pozwala jeszcze lepiej rozumieć proces poszerzania wiedzy o świecie.
Uczniowie, przychodząc do nas na zajęcia z fizyki, z większością pojęć już kiedyś się zetknęli. Choć przerabiali te zagadnienia w szkole, to wszystko było pokazane jako gotowa paczka wzorów do wykorzystania. Niestety bez wiedzy o tym, skąd dane zależności się wzięły, taka nauka jest nudna i nieskuteczna. W naszym podejściu skupiamy się na ubraniu fizyki w logiczną i spójną całość. W tym celu do wzorów, które później wykorzystujemy, dochodzimy poprzez odkrywanie kolejnych kart fizyki, a nie poprzez ich podanie. Uczniowie często mówią, że stosowali wcześniej jakieś wzory, których nauczyli się na pamięć i niektóre zadania im wychodziły, ale niektórych nie potrafili rozgryźć. Po naszych zajęciach rozumieją, skąd dana zasada się bierze i dlaczego działa.

Co mówicie o naszych korepetycjach z fizyki?

“Mile wspominam spędzony czas na nauce fizyki z Łukaszem. Przyjazna atmosfera, ciekawostki, wiele przykładów pozwoliły mi zrozumieć licealną fizykę.
Nie chodzi mi o schematy rozwiązań, ale dogłębne zrozumienie tematów poparte odpowiednią liczbą przykładów. Uważam, że ukierunkowanie myślenia w celu rozwiązania problemów jest najważniejszym rezultatem korepetycji. Cieszę się, że dzięki naszej współpracy udało mi się to poprawić, a rozwiązane zadania dostarczają mi satysfakcji.
Z perspektywy czasu, bardzo doceniam starania. Będę tęsknić za ciekawostkami (Tomek zerknij sobie dlaczego to tak działa) 😊 i za wspólnym analizowaniem problemów.
Było warto!!”

Tomasz Michał, uczeń

“Szczerze polecam! Jestem tegoroczną maturzystką i nikt mnie tak dobrze nie przygotował do matur jak korepetytorzy tutaj. Szczególnie polecam pana Karola od matematyki i pana Jacka od fizyki. Korepetytorzy potrafili naprawdę zainteresować mnie przedmiotem oraz przedstawić poszczególne zagadnienia w o wiele prostszy i łatwiejszy do zrozumienia sposób. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, co sprzyja nauce, a do ucznia podchodzą z cierpliwością i wyrozumiałością.”

Matylda Podleśna, uczennica

“Korepetycje z matematyki pod okiem Pani Gabrieli to czysta przyjemność. Całkowicie spełniły moje oczekiwania i pozwoliły mi zdać maturę rozszerzoną z bardzo dobrym wynikiem. Zajęcia z fizyki z Panem Jackiem były niezwykle ciekawe i rozbudziły moje zainteresowanie tym przedmiotem. Maturę z fizyki zdałem na ponad 90%.”

Mikołaj, uczeń

Ile kosztują nasze korepetycje?

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera