Korepetycje z chemii
dla uczniów liceum​

Wyobraź sobie, jak podchodzisz do egzaminu z chemii, z pewnością siebie. Bez trudu radzisz sobie z zadaniami, które kiedyś wydawały Ci się niepojęte.

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Profesjonalne korepetycje z chemii

Chemia to jedna z najstarszych nauk, jakie studiował człowiek. Mimo że pierwszych „lekcji” uczeni udzielali już ponad 3000 lat temu, to nadal dla wielu uczniów chemia jest czarną magią. Jeśli chcesz to zmienić, zapraszamy na indywidualne korepetycje z chemii w Foster High.

Korepetycje z chemii to doskonały sposób na uzupełnienie, poszerzenie i powtórzenie wiedzy i umiejętności, które przez lata nauki zdobyłeś w szkolnej ławie. Pozwalają uporządkować zarówno teoretyczne informacje, jak i praktyczne umiejętności. Prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze sprawiają, że przygotowanie do najważniejszego egzaminu w życiu jest prawdziwą przyjemnością.

Skorzystać możesz z nich w formie online lub w jednym z naszych oddziałów, które znajdują się w Warszawie, Lublinie oraz Krakowie. Indywidualne podejście i doświadczenie w przygotowaniu do matury z chemii sprawia, że nasi uczniowie mogą osiągać jak najwyższe wyniki i dostać się na wymarzone studia medyczne czy biotechnologiczne.

Zastanawiasz się:

Jak uczyć się chemii w liceum?

Jak uczyć się do matury z chemii?

Jakie tematy omawia się na chemii w liceum?

Czy chemia rozszerzona w liceum jest trudna?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Prowadzimy korepetycje z chemii dostosowane do potrzeb uczniów liceum​ ​

Pełne wsparcie w bieżącej nauce
Nasze korepetycje zapewniają kompleksowe wsparcie w nauce chemii. Obejmują tłumaczenie trudnych zagadnień oraz przygotowanie uczniów do wyzwań, takich jak egzaminy szkolne. W ostatniej klasie liceum, poza bieżącą nauką, metodycznie powtarzamy zagadnienia potrzebne do zdania matury z chemii.
Chemia podstawowa
Chemia rozszerzona

90/120 minut tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Nauczyciel trzymający tablet który dostaną uczniowie szkoły korepetycji Foster High

Korepetycje online? Tablet gratis!

Każdemu uczniowi decydującemu się na korepetycje online udostępniamy tablet graficzny!

Na lekcjach online korzystamy z tablicy wirtualnej. Jeśli zarówno nauczyciel, jak i uczeń mają tablet, to w czasie rzeczywistym piszemy po tej samej tablicy. Lekcje online nie różnią się w praktyce niczym od lekcji stacjonarnych.

Wielu naszych uczniów korzysta zamiennie, na przykład w przypadku choroby, z korków online i stacjonarnych. 95% z nich nie widzi różnicy miedzy tymi formami nauki.

Korepetycje z chemii w Foster High to

Dobre oceny z chemii

Kiedy nadchodzi termin egzaminu, nasi uczniowie się nie stresują, bo czują się odpowiednio przygotowani.

Realizacja indywidualnych potrzeb ucznia

Jesteśmy przekonani, że właściwe dostosowanie korepetycji do ucznia stanowi kluczowy warunek dla efektywnej edukacji. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na indywidualne wymagania uczniów i kreujemy sprzyjające środowisko, w którym młodzi ludzie autentycznie mają możliwość rozwijać swój potencjał.

Przyjazna atmosfera

Nasze korepetycje są prowadzone w sposób profesjonalny w luźnej atmosferze. Uczniowie z radością uczestniczą w naszych lekcjach, a my z przyjemnością je przeprowadzamy. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko osiągają sukcesy na sprawdzianach, ale również doświadczają autentycznego i bliskiego kontaktu z nauczycielem.

Szerokie perspektywy rozwoju

Z myślą o przyszłości, służymy uczniom pomocą w ustalaniu ich celów edukacyjnych i zawodowych. Podczas naszych korepetycji, odkrywają swoje atuty i identyfikują dziedziny, w których pragną rozwijać się dalej. Dzięki naszemu wsparciu, z większym przekonaniem kreślą plany na przyszłość.

Warianty korepetycji dla uczniów liceum

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​
Nauczyciel i dziewczyna uczą się do Matury IB

Ile kosztują nasze zajęcia?

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera