Jesteś pasjonatem przedmiotów ścisłych?

Dołącz do Foster High – miejsca gdzie pasja do przedmiotów ścisłych spotyka się ze stabilizacją i możliwością rozwoju zawodowego!

Szukamy nauczycieli matematyki, fizyki i chemii

Nauczyciel trzymający tablet

Dlaczego warto dołączyć do Foster High?

Pozyskamy dla Ciebie uczniów

Nie będziesz musiał/a inwestować w marketing i publikowanie płatnych ogłoszeń. Dbamy o to, by każdy nauczyciel pracował tyle, ile chce.

Załatwimy wszelkie formalności

Nasza obsługa klienta dba o Wasze interesy, szykuje rozliczenia, regulaminy i to z nią klienci załatwiają kwestie formalne.

Wyposażymy Cię w tablet graficzny​

Zapewniamy zarówno tablet do prowadzenia zajęć online, jak i szkolenie wprowadzające do korzystania z niego.​

Udostępnimy materiały na zajęcia​

Zyskasz zdalny dostęp do podręczników, materiałów i autorskich zbiorów zadań, niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia zajęć.​

Zagwarantujemy Ci stabilność zatrudnienia​

Związujemy się z pracownikami na dłużej. Szanujemy czas naszych nauczycieli i stawiamy na cykliczne zajęcia, których nie można odwoływać na ostatnią chwilę.​

Jak zostać korepetytorem?

Ocena CV

Wyślij nam swoje CV wraz z opisem swojego doświadczenia w udzielaniu korepetycji

Rozmowa telefoniczna

Krótka rozmowa telefoniczna dotycząca Twojego doświadczenia oraz dyspozycyjności, wraz z ewentualnym umówieniem rozmowy o pracę

Rozmowa rekrutacyjna

Zdalna rozmowa rekrutacyjna, w tym test kompetencji na poziomie matury rozszerzonej, na której omówimy warunki współpracy i odpowiemy na Twoje pytania.

Gdzie możesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź warunki oferowanej współpracy

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Chcesz pracować na pełen etat? A może szukasz pracy w mniejszym wymiarze, która mogłaby być Twoim dodatkowym źródłem dochodu? U nas możesz dopasować wymiar pracy do swojego stylu życia. Zapraszamy zarówno studentów, jak i osoby po studiach. To nie musi być praca na chwilę. Wielu zostaje z nami na dłużej i współtworzy nowe kierunki rozwoju firmy.
Praca w Fosterze to synergia zalet jakie niesie ze sobą praca dla kogoś ze swobodą jaką zapewnia praca na własną rękę. Masz u nas możliwość znalezienia zastępstwa na zajęcia, otrzymujesz wsparcie prawne oraz legalną umowę. W Fosterze stabilizacja nie musi oznaczać jednak wykonywania wciąż tych samych zadań. Wspieramy indywidualność każdego z pracowników i wspólnie szukamy nowych, stymulujących do rozwoju wyzwań.

Oprócz stałego wsparcia merytorycznego naszego mentora, masz również możliwość rozwoju swoich umiejętności miękkich i językowych. Możemy podszkolić Cię w nauczaniu po angielsku oraz dokładnie zapoznać ze specyfiką matury międzynarodowej. Stale dostosowujemy się do zmian w edukacji i szkolimy do nowych warunków pracy np. poprzez wprowadzenie tabletów graficznych do lekcji online.

Brakuje Ci towarzystwa do naukowych rozkminek? Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci nauki. Na co dzień wspieramy się i inspirujemy, podnosimy interesujące, merytoryczne dyskusje i dzielimy się anegdotkami. Choć łączy nas pasja do przedmiotów ścisłych, to każdy z nas ma swoje własne zajawki. To nas wzbogaca! By ułatwić integrację organizujemy wyjazdy, które są wspaniałą okazją do poznania reszty fosterowej ekipy w pięknych okolicznościach przyrody.
Do Twojej dyspozycji oddajemy kameralne biura wyposażone we wszelkie udogodnienia. Kawa, herbata, przekąski, pomocne materiały, dogodna lokalizacja blisko centrum miasta, a w środku przyjazna atmosfera. Nie mieszkasz w pobliżu naszych biur i chcesz pracować online? Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia.
Na nauczaniu Twój świat nie musi się kończyć. Tworzenie materiałów dydaktycznych, udział w rozbudowywaniu kursu maturalnego, opowiadanie o ciekawostkach naukowych na naszym TikToku, a nawet proponowanie i wprowadzanie nowych usług. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w dodatkowych projektach – będziemy bardziej niż szczęśliwi!
Zależy nam na podnoszeniu jakości edukacji poprzez nauczanie zgodne z funkcjonowaniem ludzkiego mózgu, wspierające zdobywanie przydatnych kompetencji. Na co dzień zmieniamy przekonania, uwalniamy od lęku przed porażką i pomagamy w rozwoju młodym ludziom. Do każdego z naszych uczniów podchodzimy indywidualnie, z otwartością, uwagą, motywując do praktykowania zdobywanych umiejętności i dzieląc się konstruktywnym feedbackiem. Jeśli te wartości są Ci bliskie, zapraszamy do naszego zespołu.
Dziewczyna trzymająca tablet

Chcesz pracować jako nauczyciel, ale brak Ci umiejętności?

Praca korepetytora ma wiele zalet, a pracując na co dzień z młodzieżą wiemy, że przedmiotów ścisłych da się nauczyć każdego!

Zapewnimy Ci kompleksowe wdrożenie na start, stałą opiekę metodyczną oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Co o pracy w Foster High mówią nauczyciele?

Zaczęłam pracować w Fosterze pod koniec moich studiów, czyli już prawie 5 lat temu. Dobrze pamiętam moment w którym zdecydowałam się podjąć pracę tutaj, zamiast w korporacji 8-16. Poczułam się bardzo dobrze wśród ludzi, których poznałam i postanowiłam zostać. Teraz prowadzę własną działalność na zupełnie innym polu, ale nie chce rezygnować z pracy tutaj. Prowadzenie lekcji jest dla mnie przyjemnością, ale przede wszystkim chcę po prostu stanowić cześć tego czym jest Foster.
Aleksandra Szeliga
Pracuję w FH od 5 lat. Wybrałem tę pracę, ponieważ uwielbiam uczyć. Już od pierwszej wizyty w lokalu na rozmowie kwalifikacyjnej poczułem, że to miłe i przyjazne miejsce, do którego pasuję. Rozmowa przebiegła w przyjacielskiej atmosferze, czułem się na niej komfortowo. Warunki pracy zostały mi przedstawione w sposób jasny i bez żadnych niedopowiedzeń. Zaletami pracy w FH są zarobki, luźna atmosfera, wartościowi ludzie, którzy pomagają mi się nieustannie rozwijać i z którymi zbudowałem przyjaźnie na lata. Bardzo sobie cenie to, że mam realny wpływ na rozwój firmy. Szefostwo bardzo docenia moje zaangażowanie i wysłuchuje każdy mój pomysł dotyczący rozwoju firmy. Jeśli zgłoszę, że potrzebuję czegoś w miejscu pracy, jest to od razu omawiane przez zarząd i rozpatrywane, najczęściej pozytywnie. Bardzo ważną kwestią dla mnie jest to, że sam sobie wybieram godziny pracy oraz uczniów, jakich chce uczyć. To znaczy, mogę uczyć np. tylko uczniów z wiedzy podstawowej, rozszerzonej albo na przykład tylko maturzystów. Jeśli potrzebuję mieć wolne w pracy, to nie ma problemu ze znalezieniem zastępstwa lub z przełożeniem zajęć. Biura są bardzo eleganckie, nowe, ładnie umeblowane z dostępem do wszystkich potrzebnych mi rzeczy typu: laptopy, drukarki, tablice, książki, tablice wzorów, łazienki z prysznicem/wanną, dobrze wyposażona kuchnia, klimatyzacja oraz przekąski dla nauczycieli i uczniów. Polecam tę firmę każdemu, kto kocha uczyć i chce się rozwijać! 😀

Karol Siegieda

Do Fostera trafiłam dosłownie przypadkowo, ale był to jeden z lepszych przypadków w moim życiu. Jestem osobą otwartą i towarzyską, więc praca z ludźmi zdecydowanie jest dla mnie. Praca w Fosterze daje niekończące się możliwości rozwoju. Organizowane są różnego rodzaju szkolenia, wystarczy tylko mieć chęci do udziału w nich. Godziny pracy są bardzo elastyczne, więc bez problemu można ją pogodzić ze studiami lub inną pracą. Uwielbiam tę pracę ze względu na luźną atmosferę między pracownikami. Tutaj nie ma mowy o “wyścigu szczurów”. Gdy zaczynałam swoją przygodę z Fosterem, byłam wręcz w szoku, jak bardzo każdy jest pomocny – począwszy od pokazania, w której szafce są zapasowe długopisy, skończywszy na podpowiedziach dotyczących “trików” na szybkie rozwiązywanie zadań. Trzeba również wspomnieć o tym, jak wielką satysfakcję dają wieści od uczniów o nagłym “załapaniu” działu, który był dla nich nie do ogarnięcia. Jeszcze większa satysfakcja jest przy odczytywaniu wiadomości o wynikach matur. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i przedmioty ścisłe to gwarantuję, nawet nie ma się nad czym zastanawiać 😉

Gabriela Kaproń

Matematyka i fizyka to moja pasja. W FH pracuję od grudnia 2019 roku. Od początku widziałem, że to zespół pełny energii i motywacji, by się wspierać i przekazywać tajemną wiedzę z przedmiotów ścisłych. Przekazywać tak, że przestaje być tajemna. Czuję, że nie jestem częścią wielkiej korporacji, gdzie każdy sztywno udaje, że wie, co robi. Jeśli ktoś czegoś nie wie czy wie, może się podzielić z innymi. W Fosterze mam dużo elastycznego czasu i okazje na szkolenia np. z zakresu angielskiego lub pedagogiki. Bycie częścią zespołu FH to bycie w stałym kontakcie z innymi nauczycielami. Panuje tu kameralna i przyjacielska atmosfera. Każdy z nas jest częścią żywej społeczności: wspólnie udoskonalamy nasze materiały, wymieniamy się spostrzeżeniami i pomagamy w trudnych (emocjonalnych i intelektualnych) sytuacjach. Jednocześnie każdy z nas może posiadać niezależność nauczyciela nomada.
Łukasz Skowron
Mark Twain powiedział kiedyś, że dwa najważniejsze dni w życiu człowieka to ten, w którym przychodzimy na świat i ten, w którym dowiadujemy się po co. W Foster High jestem już blisko pięć lat i to na ten okres przypada (przynajmniej wg Twaina) ten drugi najważniejszy dzień mojego życia. Nie byłoby tego, gdyby nie ogromna swoboda, zaufanie, wspaniała atmosfera, jaka tu panuje. Praca w Foster High daje mi możliwość doświadczenia prawdziwego spełnienia – nawiązywanie relacji, w których mój wysiłek jest wartością dla uczniów, to żródło ogromnej satysfakcji.
Marcin Kobuszewski
Pracuję w Foster High od roku. Zdecydowałem się na tę pracę, ponieważ zachęciły mnie pozytywne opinie oraz profesjonalne podejście w tym miejscu. Uczę chemii, matematyki i fizyki zgodnie z programem polskim oraz IB. W Foster High podoba mi się przede wszystkim sprawne zorganizowanie i swobodna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mogę przekazywać innym swoją wiedzę. Dodatkowo, elastyczny czas pracy pozwala mi dobrze pogodzić pracę z moimi obowiązkami na uczelni.
Michał Fabiański
W Foster High pracuję już 6 lat, początkowo ze względu na połączenie dobrych zarobków i elastyczności, które jest bardzo ważne podczas studiów. Zostałam tu jednak na dłużej i poza prowadzeniem korepetycji z matematyki mam okazję do rozwijania się w dodatkowych projektach – wprowadzam nowych nauczycieli w merytoryczne aspekty pracy, prowadzę szkolenia z matematyki, nadzoruję tworzenie i dbam o jakość naszych materiałów. W Fosterze podoba mi się koleżeńska atmosfera, wyjazdy integracyjne, praca z młodzieżą, wyposażenie biur, możliwość rozwoju i to, że własna inicjatywa jest tu doceniana. Progres jaki osiągają uczniowie za sprawą korepetycji daje mi dużo satysfakcji i spełnienia, a różne projekty zespołowe pozwalają dzielić się swoimi pomysłami i rozwijać swoje pasje.
Natalia Kaczkowska

Chcesz do nas dołączyć jako nauczyciel
lub chcesz w inny sposób wzbogacić nasz zespół?