Kurs maturalny z matematyki​

Wyobraź sobie, jak podchodzisz do egzaminu z matematyki z pewnością siebie. Bez trudu radzisz sobie z zadaniami, które kiedyś wydawały Ci się niepojęte.

Wyniki naszych absolwentów są niesamowite!

Z Foster High osiągasz średnio 30% lepsze wyniki

Wszyscy nasi uczniowie zdali maturę!

Matura 2022 - Matematyka: poziom podstawowy

Wykres pokazujący ekscytujące wyniki uczniów Foster High w Maturze Międzynarodowej

Matura 2022 - Matematyka: poziom rozszerzony

Wykres pokazujący ekscytujące wyniki uczniów Foster High w Maturze Międzynarodowej

Jesteśmy specjalistami od matematyki ​

Zbliżająca się matura może spędzać sen z powiek wielu nastolatkom i ich rodzicom. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na bazie naszego doświadczenia przygotowaliśmy profesjonalne kursy maturalne z matematyki. Pomogą one każdemu w zdaniu obowiązkowej matury z tego przedmiotu i ułatwią zainteresowanym maturą rozszerzoną, aplikację na wymarzone studia. ​

Zastanawiasz się:

Jak przygotować się do matury z matematyki?

Czy istnieją jakieś triki, które mogą pomóc w rozwiązaniu trudnych zadań z matematyki?

Jakie są najczęściej pojawiające się zadania na maturze z matematyki?

Jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez uczniów na maturze z matematyki?

Jakie są różnice między poziomem podstawowym a rozszerzonym na maturze z matematyki?

My znamy odpowiedzi na te pytania!​

Nasz kurs maturalny z matematyki to... ​

Pełne przygotowanie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym​
Nasz kurs maturalny z matematyki przewidziany jest na całą ostatnią klasę liceum. Zachęcamy więc do zapisów na samym początku roku szkolnego. W przypadku rozpoczęcia korepetycji w późniejszym terminie dopasujemy tryb realizacji kursu tak, aby powtórzyć najistotniejsze zagadnienia przed maturą!

2 godziny tygodniowo

Indywidualnie lub grupowo

Stacjonarnie lub online

Przygotowanie do matury z matematyki w kilku krokach

Diagnoza stanu
wiedzy ucznia

Kurs rozpoczynamy od sprawdzenia i uzupełnienia wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień obecnych na egzaminie maturalnym z matematyki.

Przerobienie Kursu Maturalnego Foster High ®

Rozplanowany na 25 lekcji, dopracowany i stale poprawiany zestaw zadań powtórzeniowych przygotowujący do matury.

Praca z arkuszami maturalnymi

Po przerobieniu materiału każdy kursant rozwiązuje arkusze maturalne, a wszelkie trudności omawiamy wspólnie na zajęciach. Razem rozwiązujemy arkusze i sprawdzamy wynik. Dzięki temu uczeń szlifuje swoje umiejętności i kończąc kurs, wie jakiego rezultatu może się spodziewać. Dążymy do tego, by każdy uczeń zakończył nasz kurs, uzyskując satysfakcjonujące wyniki z arkuszy próbnych. *Zapewniamy zarówno wydruki, jak i wersję elektroniczną arkuszy!

Zdobycie gotowości do egzaminu

Pewność swoich umiejętności i wiedza o tym, czego można spodziewać się na egzaminie maturalnym z matematyki, sprawiają, że nasi uczniowie doświadczają mniejszego stresu i dobrze zdają maturę.

Przygotowanie do matury z matematyki w kilku krokach

Diagnoza stanu
wiedzy ucznia

Kurs rozpoczynamy od sprawdzenia i uzupełnienia wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień obecnych na egzaminie maturalnym z matematyki.

Przerobienie Kursu Maturalnego Foster High ®

Rozplanowany na 25 lekcji, dopracowany i stale poprawiany zestaw zadań powtórzeniowych przygotowujący do matury.

Praca z arkuszami maturalnymi

Po przerobieniu kursu uczeń rozwiązuje arkusze maturalne, a wszelkie trudności omawiamy wspólnie na zajęciach. Dzięki temu uczeń szlifuje swoje umiejętności i kończąc kurs, wie jakiego rezultatu może się spodziewać. 

Gotowość do zdania matury

Pewność swoich umiejętności i wiedza o tym, czego można spodziewać się na egzaminie maturalnym z matematyki, sprawiają, że nasi uczniowie doświadczają mniej stresu i dobrze zdają maturę.

Ile kosztują nasze zajęcia?

Kurs Maturalny
Foster High ®
z matematyki to...

25 lekcji obejmujących wszystkie zagadnienia obecne na egzaminie​

Przygotowując się do matury z Foster High zyskujesz

Pewność zdania matury

Wszyscy nasi uczniowie zdali maturę!

Mniejszy stres przedmaturalny

Podchodząc do egzaminu maturalnego, nasi uczniowie czują, że są dobrze przygotowani. Pod okiem nauczyciela uzupełniają swoją wiedzę do momentu, aż poczują się pewnie z wymaganym materiałem. Dzięki temu idą na maturę ze spokojem i bez stresu.

Wspierającą atmosferę

Nasze korepetycje to profesjonalizm w swobodnej atmosferze. Uczniowie autentycznie lubią przychodzić na nasze zajęcia, a my lubimy je prowadzić. Efektem jest nie tylko dobrze zdana matura, ale także doświadczenie budującej relacji z nauczycielem i satysfakcja ze wspólnej nauki.

Szerokie perspektywy edukacyjne

Wysoki wynik na maturze z matematyki to karta przetargowa zarówno na prestiżowe, jak i wyjątkowo oblegane kierunki studiów. Nierzadko wspólne przygotowania do matury idą tak dobrze, że przed naszymi uczniami otwierają się możliwości, których wcześniej nie brali pod uwagę.

O nas

lat doświadczenia
0 +
uczniów zaufało nam i naszej metodologii
0 +
godzin zrealizowanych lekcji
0 +
uczniów kontynuuje naukę po pierwszym miesiącu
0 %

Warianty korepetycji

Online

Korepetycje online odbywają się przy wykorzystaniu komunikatora video, wirtualnej tablicy oraz zapewnionego przez nas na czas nauki w Foster High, tabletu graficznego. Komfort lekcji, które odbywać się mogą z każdego miejsca na świecie.​

Stacjonarne

Uczniów z Warszawy, Krakowa i Lublina zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne. Zapewniamy komfortowe biura wyposażone w zdrowe przekąski i ciepłe napoje. Nasze oazy w centrum miast polecamy zwłaszcza na zajęcia grupowe.​

Indywidualne

Standardowy rodzaj zajęć. Klasyczne korepetycje 1 na 1, znane i lubiane. W szczególności polecane dla uczniów o specyficznych potrzebach lub w przypadkach nagłych i kryzysowych.​

Grupowe

Lekcje w małych grupkach (2-4 os.) to ulubiony typ zajęć naszych uczniów i nauczycieli. Słyną z wyśmienitej atmosfery. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w grupach uczą się od siebie nawzajem, mają wsparcie przy pracach domowych i większą motywację do nauki.​

Po polsku

Dużą część naszych zajęć realizujemy w języku polskim.

Po angielsku

Wszystkie zajęcia, zawierające się w naszej ofercie, mogą być prowadzone również po angielsku.​

My wybieramy nauczyciela

Wybór nauczyciela to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o korepetycje. Dlatego oferujemy możliwość doboru charakterów ucznia i nauczyciela przeprowadzając testy osobowości, dla osób chętnych.​

Ty wybierasz nauczyciela

Korepetytor z polecenia? A może po przejrzeniu naszej kadry ktoś wyjątkowo przypadł Wam do gustu? W ramach zajęć premium oferujemy możliwość wyboru nauczyciela.​

Zapisz się na zajęcia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Blog wujka Fostera