Group tutoring classes for IB students

Profesjonalne lekcje dla uczniów Matury Międzynarodowej dostosowane do indywidualnych potrzeb grupy

Group tutoring classes for IB students to ​ program i forma dostosowane do potrzeb grupy

Matura w tym roku?

Sprawdzimy początkową wiedzę uczniów i zaplanujemy program zajęć z maksymalną korzyścią dla uczniów

Grupa potrzebuje dostosowania tempa pracy?

Zajmiemy się tym, wyjaśniając wszystko miło i powoli lub, w razie potrzeby, krótko i szybko.

Nieobecność nauczyciela? Klasa opuściła geometrię?

Sprawdzimy znajomość niezbędnych podstaw matematyki, co sprawi, że grupa będzie uczyć się efektywniej w przyszłości

Uczniowie chcą poszerzyć swoją wiedzę z matematyki?

Oferujemy zarówno zajęcia wyrównawcze, jak i rozszerzające, dostosowane do potrzeb kursantów. Na życzenie uczestników kursu możemy poprowadzić zajęcia z dowolnego tematu

Zorganizowane korepetycje grupowe IB w Foster High

Specjaliści programu IB

Nasza kadra obejmuje absolwentów zarówno samego programu IB, jak i zagranicznych uniwersytetów, a także korepetytorów specjalizujących się w programie IB. Nasi doświadczeni nauczyciele skutecznie pomagają uczniom odnaleźć się w tym wciągającym systemie nauczania.

Start w dowolnym momencie

Niezależnie od pory roku - przedstawimy plan nauki z wcześniej ustalonymi tematami, zgodnie z potrzebami klasy/grupy.

Małe grupy

Grupy liczące do 12 osób umożliwiają intensywną interakcję, swobodne zadawanie pytań i efektywną naukę.

Zajęcia online

Które oferują elastyczność uczestnictwa z dowolnego miejsca na świecie

Nasza szkoła została założona przez absolwenta programu IB!

"Jako absolwent programu IB wiem doskonale, że zaliczenie 6 przedmiotów, w tym co najmniej 3 na HL, napisanie labów, EE, internali, zaliczenie (w moim przypadku) 16 egzaminów pisemnych i kilku ustnych, to dość duże wyzwanie dla licealisty. Wiem też jak mało nauczycieli zna program IB. Dlatego założyłem Foster High - aby pomóc uczniom w tym trudnym zadaniu i wskazać wielokrotnie sprawdzone, bezpieczne drogi do osiągnięcia jak najwyższego overall'a na dyplomie IB"

Michał Szumski

założyciel Foster High

Uczniowie i rodzice o Foster High

Znakomity poziom podejścia do klientów, pełen profesjonalizm i pasja widoczna w tym co robią Ci ludzie. Bardzo polecam z czystym sumieniem - satysfakcja gwarantowana!
Bartłomiej Nowakowski
Rodzic
5/5
Bardzo pomocna firma. Wielkie podziękowania dla Pani Julii, na maturze IB z matematyki AA HL 7. Serdecznie polecam!
Peter Kosowicz
Uczeń
5/5
Zajęcia w Foster High bardzo mi pomogły w opanowaniu rozszerzonego materiału z matematyki. Na lekcjach z panią Dominiką zawsze panowała miła atmosfera i indywidualne podejście do ucznia. Wszystko było fajnie i prosto wytłumaczone. Polecam!
Gosia A
5/5
Bartosz E. to wspaniały nauczyciel posiadający dużą wiedzę merytoryczną oraz umiejętność pomocy uczniowi w bieżących zadaniach szkolnych, niezmiernie polecam.
Ksawery Szymański
5/5
I was stuggling with one hard Topic at physics , and nedeed a good grade from final exam, Mr Łukasz helped me to understand the Topic deeply which was the key point, thanks!
Pcz
5/5
Jak najbardziej polecam te korepetycje szczególnie z fizyki u pana Łukasza. Bardzo mi pomogła do matury
Zamilan Myagmardorj
5/5
Bardzo polecam korepetycje w Foster High każdemu, kto szuka pomocy w przygotowaniach do matury IB. Dzięki zajęciom z panem Michałem K. w parę miesięcy opanowałam materiał IB z fizyki, którego nie mogłam zrozumieć na lekcjach w szkole. Na zajęciach panowała miła atmosfera, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Chociaż lekcje odbywały się online, to jakością nie odbiegały od stacjonarnych- dawało to także większą elastyczność godzinową, w miarę możliwości dostosowaną do ucznia. Nauczyciel ma indywidualne podejście, dobrze tłumaczy, często wyjaśnia np. jak wyprowadzone zostało dane równanie, dzięki czemu lepiej można przyswoić dany materiał. Finalnie na dyplomie IB otrzymałam z fizyki ocenę 6. Polecam!
Julia Bugajska
5/5
Bardzo polecam każdemu korepetycje w Foster High. Zarówno tym, którzy są kompletnie zieloni w jakiejś dziedzinie, ale także tym, którzy potrzebują coś tylko doszlifować. Na zajęcia uczęszczałem do Mikołaja(matematyka) i Łukasza(fizyka). Z matematyki rozpocząłem zajęcia dopiero w grudniu, bo z początku nie uważałem, że będę potrzebował korepetycji z tego przedmiotu. Czułem się z niej dość dobrze. Jednak lekcje z Mikołajem okazały się strzałem w dziesiątkę. Wyłapaliśmy wspólnie trochę braków w mojej wiedzy i sumiennie je uzupełnialiśmy. Spodziewam się wyniku oscylującego w okolicach 100% i wiem, że gdyby nie lekcje z Mikołajem to ciężko byłoby mi ten wynik uzyskać. Z fizyki przed rozpoczęciem kursu byłem tragiczny. Nie umiałem kompletnie nic. Przychodząc na kurs nie miałem wielkich oczekiwań. Wiedziałem, że z tego przedmiotu będzie ciężko. Po ukończeniu całego kursu z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Łukasz to genialna osoba. Jego unikalne metody są naprawdę niesamowite. Łukasz jest cierpliwy, spokojny, zawsze chętny do wytłumaczenia zagadnienia(nawet piąty raz:)). Niech potwierdzeniem moich słów będzie to, że Łukasza poleciłem dwóm znajomym i oboje z nich byli bardzo zadowoleni ze współpracy. Już od pierwszego spotkania było widać, że Łukasz kocha fizykę i jest to osoba z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Byłem spokojny, że wspólnie pracując osiągniemy dobry wynik. I raczej się nie pomyliłem, bo z fizyki spodziewam się wyniku w okolicach 85-90%. We wrześniu coś na co nawet nie miałem nadziei, prawdopodobnie stanie się faktem. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Łukasz pomoże każdemu, nawet najtrudniejszemu przypadkowi. Wystarczą tylko chęci i dobry wynik na maturze jest gwarantowany.
Jakub Półtorak
5/5

Każdą grupę wyceniamy indywidualnie. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres info@fosterhigh.pl